Tel: +420 123-456-789 info@dekorplus.cz

Dekorace

Dekorace, které oblečou váš interiér do hřejivé radosti, pohody a štěstí.

Dekorace, které vám přinesou vždy něco navíc.

Dekorace do bytu zlepší váš den, i když zrovna nesvítí slunce. Naší pečlivě vybíranou nabídkou vám pomůžeme navodit tu správnou atmosféru příjemného místa k bydlení.

Vytváříme a ladíme interiérové dekorace v barevné harmoni s velkou rozmanitostí materálů v retro i moderním stylu. Dekorace do bytu si zamilujete, ať už si je pořídíte v období Vánoc, kdy nabízíme krásně zdobené vánoční věnce, vánoční větve, vánoční květinová aranžmá a vazby, vánoční svícny, figurky, závěsné dekorace, ozdoby, vánoční víly, skřítky a zvířátka nebo si dekorace a doplňky pořídíte jako celoroční součást interiéru. Mezi zajímavé doplňky patří nástěnné dekorace, fotorámečky, šperkovnice, lampy, lucerny, svícny, sošky, figurky, textilní dekorace, stolky, taburetky a další bytové dopňky, které váš interiér neuvěřitelně zkrášlí.

Vyberte si u nás vánočního Santu Clause, ať je oblečený do stylu více přírodního nebo naopak luxusního Santu Clause - v sametu a zlatě. Santa Claus vás pobaví melodií nebo i tancem. Ze Santy Clause se bude radovat celá sváteční rodina. Vánoční věnce a vánoční větve jsou aranžované ručně v bohaté škále přízdob tak, aby vytvořily oku lahodící doplněk slavnostní atmosféry, Dají se použít buď zavěšené na dveře nebo jako vánoční ozdoba na stůl. Nespornou výhodou je výběr použitých komponentů, takže takovouto dekoraci můžete opakovaně vystavit i několik let po sobě. Odpadá nárok starosti na ošetřování a zalévání, který je přítomen u živých rostlin. Uvadlá květina nebo opadané jehličí nikdy už moc parády nenadělá.

Figurky nabízíme v rozmanitosti typů i materiálů; látkové figurky, plyšové figurky, kovové figurky, figurky z polyserinu a kameniny, porcelánové, skleněné a figurky ze šustí. Neodolatelně krásné jsou námi také nabízené víly a andělé, kteří správně doladí váš interiér. Lucerny a klícky pro venkovní nebo vnitřní použití u nás najdete ze dřeva nebo kovu. Klícky také umíme dozdobit květinami, případně krajkou, což je přívětivé pro příznivce tak populárního Shabby chic nebo Provance stylu. Svícny nabízíme převážně ze skla a kovu. Dřevěné svícny ručně vyrábíme s použitím dalších doplňků, jako kuliček, peří, květinek, atd. Stejně tak dotváříme porcelánové, skleněné nebo kovové svícny zakomponované s dalšími doplňky do námětu Vánoc, Velikonoc, svatby a nebo jako celoroční aranžmá. Květinové dekorace a aranžmá jsou záležitostí celoroční a provázejí nás každý den. Stačí si jen vybrat vhodné umístění a barevné ladění.

Adresa

  • Ulice 123
  • 000 01 Město
  • Česká republika

Spojení

qrcode

Akce

  • Kód kupónu při nákupu nad 4000 kč - minus10
  • Kód kupónu při nákupu nad 7000 kč - minus15
  • Kód kupónu při nákupu nad 10000 kč - minus20

přihlaste se