Tel: +420 123-456-789 info@dekorplus.cz

Styly bytových doplňků

Popis stylů VINTAGE, RETRO, KLASICKÝ a SHABBY CHIC.

VINTAGE se vždy rovná kvalitě, a to takové, která časem zraje a získává na hodnotě. Je to vše, co obstálo v historické zkoušce času a stojí za to jej napodobit nebo repasovat.

KLASICKÝ STYL vychází z tradičních materiálů. Jeho podstatou je nadčasovost a umírněná elegance se spíše zaoblenými prvky a zdobnými detaily. Je pravým opakem ultramoderního minimalistického stylu.

RETRO naproti tomu může být cokoliv staršího data a rozhodně to není parametr kvality. Do RETRO stylu se mohou řadit třeba staré známé papírové tapety v paneláku. Repasovaný umakartový nábytek by se také nazýval VINTAGE, ale kdo by takovou hloupost dělal, kdyby vyloženě nemusel?

SHABBY CHIC neboli „šabyšik“ je charakteristický svou nedbalou, zdobnou a omšelou elegancí. Jsou pro něj typické měkké a teplé barevné odstíny. Ideální jsou pastelové barvy a neutrální tóny bílé a šedé. Rozhodně k SHABBY CHIC stylu patří materiály jako dřevo, bavlna, len, hedvábí, samet. Textilie dopňují kanýry a výšivky. Romantiku skvěle navozují doplňky, jako např. početné rámečky, zrcadla, polštáře, květiny, dózy, stolečky, klícky. Na všem by měla být vidět sláva starých časů, takže opotřebovanost a omšelost i nějaké oděrky jsou naprosto nezbytné.

Adresa

  • Ulice 123
  • 000 01 Město
  • Česká republika

Spojení

qrcode

Akce

  • Kód kupónu při nákupu nad 4000 kč - minus10
  • Kód kupónu při nákupu nad 7000 kč - minus15
  • Kód kupónu při nákupu nad 10000 kč - minus20

přihlaste se